Kataloq Filters

Filterlər aktivləşdirildi:
    İstehsalçı

    Yeni məhsullar

    Transiverlər Burada 6 məhsul var.

    Showing 1 - 6 of 6 items
    • 77 ₼ Satışdadır

      Növ - modulForm Factor - SFPData ötürmə sürəti 1,25 Gbit / s-ə qədərdirDalğa uzunluğu TX / RX 1310/1310 nm-dirBrend - Tp-LinkZəmanət - 12 ay

      77 ₼
    • 77 ₼ Satışdadır

      Növ - modulForm Factor - SFPData ötürmə sürəti 1,25 Gbit / s-ə qədərdirDalğa uzunluğu TX / RX 850/850 nm-dirBrend - Tp-LinkZəmanət - 12 ay

      77 ₼
    • 84 ₼ Satışdadır

      Növ - transiver 802.3z Fiber Gigabit Ethernet standartına uyğunluq Ötürmə sürəti 1000 Mbit / s 1000BASE-SX Brend - ZyXELZəmanət - 12 ay

      84 ₼
    • 101 ₼ Satışdadır

      Növ - modulStandartlar və protokollar - IEEE 802.3z, CSMA / CD, TCP / IPEnerji təchizatı - 3.3 WMaksimum kabel uzunluğu 10 km-dirBrend - Tp-linkZəmanət - 12 ay

      101 ₼
    • 106 ₼ Satışdadır

      Növ - transiver 802.3z Fiber Gigabit Ethernet standartına uyğunluq Ötürmə sürəti 1000 Mbit / s 1000BASE-LX Brend - ZyXELZəmanət - 12 ay

      106 ₼
    • 118 ₼ Satışdadır

      Növ - modulStandartlar və protokollar - IEEE 802.3z, CSMA / CD, TCP / IPEnerji təchizatı - 3.3 WMaksimum kabel uzunluğu 10 km-dirBrend - Tp-linkZəmanət - 12 ay

      118 ₼
    Showing 1 - 6 of 6 items